Сьогодні в рубриці #БібліотекаРекомендує бібліотекар сектору соціокультурної діяльності ЦБ ім.М.Коцюбинського Катерина Дмитренко рекомендує прочитати книгу «А якщо це правда?» (друга назва «Між небом і землею»), автором якої є французький письменник-романіст Марк Леві.

Не можна не згадати цитату цього автора: «Втратити того, кого любив, – це страшно, але ще страшніше так ніколи його і не зустріти». Кохання – це щось більше ніж фізичний контакт, книга доводить, що існує кохання й у різних вимірах – між небом і землею. І тільки справжнє кохання може повернути людину до життя.

Одного разу у квартирі самотнього архітектора з’являється жінка, яка виявляється привидом. У пошуках розгадки в головних героїв виникають взаємні почуття, здається, що вони знали один одного дуже довго, а, можливо, завжди. «А якщо це правда?» – це одна з тих книг про справжнє кохання, які справді захоплюють і вселяють віру у високі почуття. Герої доводять, що треба кохати тут і зараз, бо іншого життя ж може й не бути: «…час минув так швидко, а йшов так повільно» (Марк Леві).

За мотивами цієї зворушливої історії кохання було знято романтичну комедію «Між небом і землею», режисером якої є Марк Вотерс.#ЧитайДосягай