Центральна міська бібліотека імені М. Коцюбинського запрошує усіх охочих на презентацію нової книги Оксани Щирби «Падаючи вгору». Це історія про непростий шлях професійного та особистісного становлення в умовах сучасності. На місці головної героїні можна уявити багатьох молодих українців, які, попри всі труднощі, прагнуть самотужки побудувати кар’єру і при цьому— не втратити себе.  

 Щирба Оксана – українська письменниця, теле- й радіоведуча, журналістка, громадська діячка, співзасновниця та Голова Правління ГО “Здоров’я жіночих грудей”, член Національної спілки журналістів України.

Творчість:

  • У вересні 2017 року вийшла збірка оповідань, новел та повістей «Стежка в долонях». Перший наклад книги миттєво розійшовся, і у 2018 році світ побачив додатковий, оновлений наклад книжки. «Стежка в долонях» увійшла до списку українських бестселерів 2017 року.
  • У квітні 2018 року стала переможницею премії “Літературні відкриття року-2017” за книжку “Стежка в долонях”.
  • Починаючи з 2017 року, активно подорожує різними містами України в рамках Всеукраїнського туру з презентацією книжки та з метою популяризувати читання української літератури.
  • У грудні 2018 року вийшов у світ гостросюжетний соціально-психологічний роман “Ілюзії великого міста”, в якому письменниця відверто говорить про проблеми людей з інвалідністю і намагається привернути увагу влади та суспільства до питання подолання психологічних та фізичних бар’єрів у суспільстві. Це книжка про успіхи і невдачі, перемоги і зради, бідних і багатих, злодюг та меценатів. Як про два боки одного міста, так і однієї людини.
  • У 2019 році у співавторстві з Павлом Денищуком та іншими письменниками і відомими фахівцями з різних сфер виходить видання “Жіночі груди: пристрасть та біль”.
  • У 2021 році вийшла книжка “Падаючи вгору”. 

( Матеріал з Вікіпедії . http://surl.li/nrrs )