Нещодавно Чернігівська міська бібліотека імені М. Коцюбинського стала центром підтримки креативної молоді та підприємництва.

Насьогодні, бібліотека отримала комплект нових книг, які будуть корисні тим, хто цікавиться креативними індустріями або дотичний до них, та хоче розвивати власний креативний бізнес, наприклад, у галузі фотомистецтва, анімації, моди, кулінарії, письменництва тощо.

Ось ТОП-5 книг із нової добірки:

– Ґрейс Бонні. Жіноча компанія. Поради й натхнення від 100 мисткинь і підприємниць.

– Фріда Рамстедт. Мистецтво затишку. Практичний посібник зі стилю та дизайну інтер’єру.

– Денні Грегорі. Малювання на сніданок. Тисяча способів насолодитися життям, навіть якщо часу немає ні на що.

– Скотт Белскі. Плутанина посередині. Від стартапу – до успіху, як не схибити посеред шляху.

– Майкл Льюрік, Жан-Поль Томмен, Ларрі Лайфер. Дизайн-мисленнєве життя. Практичний посібник.

Також бібліотека поповнилась комплектами нової техніки (ноутбуки та навушники), за допомогою яких креативна молодь та підприємці нашого міста зможуть прослуховувати онлайн-курси з креативної тематики, подавати заявки на навчання, організовувати та проводити онлайн-зустрічі із потенційними покупцями та партнерами та навіть продавати власну продукцію чи послуги онлайн.Б

Бібліотекарі, що працюють в Централізованій бібліотечній системі, пройшли спеціалізоване навчання та готові допомогти й проконсультувати мешканців Чернігова, як розширити власні знання в креативній сфері, а також отримати доступ до сучасних технічних засобів, що дають змогу розвивати власну креативну справу.

Все це стало можливим завдяки участі Чернігівської міської бібліотеки імені М.М. Коцюбинського у проєкті «Економічний RestART», організатором якого є ВГО Українська бібліотечна асоціація за партнерства агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks.

Він має на меті надати креативній молоді та підприємцям, що працюють у сфері креативних індустрій та проживають у Чернігівській області, можливість для професійного розвитку в рідній громаді.

Запрошуємо до центру підтримки креативної молоді та підприємництва у Чернігівській міській бібліотеці імені М. Коцюбинського.