«Велика книга «Чому?»

     «Український інститут книги» дбає про розвиток підростаючого покоління. Саме тому він підготував для маленьких читачів багато книжок, які допоможуть маленьким розумникам пізнати наш світ і відповісти на багато питань, які виникають в них щодня. Одна з таких «Велика книга «Чому». Чудова книжка, яка неодмінно сподобається маленьким «чомучкам».

     Навіщо верблюдові горб, а деревам листя? Чому дме вітер? Чи є життя на Місяці? Чому мерехтять зорі? Чому вночі темно? Ці та ще багато інших питань задають допитливі діти щохвилини? Вони хочуть дізнатися про все на світі та докучають своїми питаннями своїх батьків, вихователів, вчителів, бабусь та дідусів. Дуже часто дитячі питання ставлять дорослих у незручне становище, бо відповісти на деякі питання вони просто не знають як. Ця чудова енциклопедія допоможе і дорослим, і дітям.

У «Великій книзі «Чому» зібрана різна інформація – про таємниці природи та світ тварин, про стародавні цивілізації та історичні події. У цікавій та дотепній формі дітей знайомлять з тілом людини та розповідають який розмір має серце та навіщо потрібна кров. З книжки діти дізнаються навіщо людям спілкуватися між собою та як ми сприймаємо інформацію, кому потрібна віртуальна реальність та як скло об’єднує весь світ.

Простою мовою ця енциклопедія розповідає дітям про важливі речі, а чудові ілюстрації допоможуть швидко запам’ятати все, що потрібно. Серія « Енциклопедія для допитливих» заснована у 2018 році, над її створенням працювало багато фахівців різних країн світу. Вона сподобалася школярам різних континентів і переведена на багато мов. У 2020 році енциклопедію видано в Україні, у видавництві «Рідна мова».

Маргарита Бордонос