книгу Маргарити Сурженко «Квартира київських гріхів».

Якщо ви любите казки, фантазії, феєрії – то ця книга для вас . Не зважаючи на вік, ви будете насолоджуватись романтичними і смішними історіями людського життя, намагаючись знайти відповіді на вічні питання про Добро і Зло, Кохання і Ревність, Жадобу і Ненаситність, Спокусу і Вибір.

   Книга ніби продовжує життя героїв М.Булгакова « Майстер і Маргарита», Лади Лузіної « Київські відьми», але вже в нашій повсякденності.

   Якщо Львів наповнений ароматом кави, то Київ оповитий таємницею, містикою, дивом, що трапляються з киянами мало не щодня. І все це завдяки прекрасним містичним дівчатам, які є уособленням семи смертних гріхів, або, як називає їх авторка, «гріхинями».

   Біляві, чорняві, руді – вони можуть пересуватись в часі і просторі, бути невидимими і матеріалізуватись, можуть маніпулювати людською свідомістю і бажаннями, провокувати і насміхатись, штовхати на необачні вчинки.

   Але людина, як істота розумна, має щоразу робити свій вибір, проходити всі життєві випробування, бажано з піднятою головою.

   « Секрет щастя простий: віднайти свою мрію, повірити в неї і зробити все, щоб її досягти, відштовхуючи лінь, заздрість, лють, ненаситність,» – ось кредо молодої письменниці.

   Авторка зробила читачам чудовий подарунок. Зробіть собі і ви…