Бібліотекар бібліотеки-філії №8 Тетяна Соловей радить дітям і дорослим разом прочитати книгу Роальда Дала “Відьми”.

Чи боялися ви колись відьом? Ця книжка дуже моторошна спочатку. Тож після чергового прочитаного рядка виникає і не дає спокою думка-застереження, що краще відкласти цю страшну книжку і далі не читати. Але пізно: вона вже захопила вас у свій полон, зупинитися НЕМОЖЛИВО. Розпочинати читати «Відьом» на ніч не рекомендую маленьким дітям, але в подальшому вона настільки цікава, що навіть дорослому не можна відірватися.

Цитата з книги:

«Виявляється, що відьму від справжньої жінки відрізнити неможливо. Майже. Всі ви повинні знати, що відьма може проживати по сусідству з вашим будинком або квартирою. І жінка з ясним блискучим поглядом, що сидить навпроти вас в автобусі, теж може виявитися відьмою».

Здається, що автор намагається залякати читача, але насправді, коли прочитати далі, то так захоплюєшся, що кинути недочитаною просто неможливо.

Сам автор заспокоює читача:

«Я пишу тільки про те, що захоплює дух або смішить. Діти знають, що я на їх боці».

Ризикніть і пориньте у світ неймовірних пригод. Головне не відмовитися від бажання дізнатися більше.Після того, як ми з донькою дочитали повість «Відьми» дуже захотілося прочитати й інші твори автора для дітей: «Матильда, «ВДВ», «Чарлі і шоколадна фабрика».Вважаю, що дитячі книжки Роальда Дала – це найкращий подарунок до новорічних свят як для дівчат, так і для хлопців.