«Справжня розкіш – говорити те, що думаєш», –  Джорджо Армані.

11 липня виповнюється 87 років знаменитому на ввесь світ італійському дизайнеру одягу та аксесуарів Джорджо Армані, який є очільником дому мод Giorgio Armani.

«Я не змінюю свій стиль, я дозволяю йому еволюціонувати», –  Джорджо Армані.

Дорога до моди та ікон стилю у дизайнера була довгою та тернистою. Джорджо навчався 2 роки в медичному університеті, однак розчарувався й полишив цю справу, а згодом його забрали в армію.

«Чим успішнішим я стаю, тим більше я хочу залишатися таким, яким є, зі своїми недоліками і невпевненістю», –  Джорджо Армані.

Після служби в армії, Джорджо влаштувався в магазин Мілана La Rinescente, де оформлював вітрини, а далі його підвищили до баєра. У одному з найбільших магазинів модного одягу чоловік був відповідальним за організацію закупівель товару та упорядкування колекцій.

«Щоб створити щось виняткове, ваше мислення має бути безперервно зосередженим на найдрібніших деталях», –  Джорджо Армані.

Кар’єрна стежка вела Джорджо все далі й далі. Компанія Hitman запросила чоловіка на посаду помічника дизайнера для Будинку моди Nino Cerruti, де він пропрацював понад 6 років.

Електронні джерела:

https://vogue.ua/ua/article/fashion/persona/14-znakovyh-vyskazyvaniy-dzhordzhio-armani.html

https://www.vogue.ru/collection/spring_summer2021/ready-to-wear/milan/Giorgio_Armani/

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B6%D0%BE%D1%80%D0%B4%D0%B6%D0%BE_%D0%90%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D1%96

https://www.armani.com/ru/armanicom/%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D1%89%D0%B8%D0%BD/giorgio-armani/fashionshow