Сьогодні в рубриці #БібліотекаРекомендує провідний бібліотекар бібліотеки філії №6 Людмила Шум рекомендує до прочитання книгу американської письменниці Еббі Ваксман «Книжкове життя Ніни Гілл».

Дуже затишна історія для тих, хто обожнює читати книжки.

Головна героїня – легка, позитивна, ерудована молода жінка, для якої читання – найкраще заняття на світі. Ніна працює в книгарні, обожнює планувати кожен свій день, бере участь у вікторинах і заснувала кілька книжкових клубів – для дітей різного віку. Вона з тих, хто, не вагаючись обирає вечір під ковдрою із книгою та в шкарпетках, що підігріті у мікрохвильовій печі , замість гучної тусовки чи подорожі. У неї є балакучий кіт на ім`я Філ. На повноцінні стосунки з хлопцями у неї немає часу, а насправді їй ні з ким не було так комфортно, як з самою собою.

«Дівчина йшла, усміхаючись всім людям, що проходили мимо неї, віталася з собаками… На людях вона була неговірка та стримана, а на самоті співала і танцювала, як у мюзиклі. Тільки не тоді, коли в тілі тремом била тривога, а це бувало доволі часто. Вона добре вміла це приховувати, але тривога була її суперсилою, що проявляється в досить незручний момент». Маються на увазі панічні атаки, які супроводжують головну героїню по життю.

Але одного дня з появою в книгарні адвоката, життя Ніни кардинально змінюється. Чому?

Виявляється, у неї є чималенька родина з боку батька, а сам він нещодавно помер. І її, Ніну, запрошують на оголошення заповіту. Для дівчини це було шоком, адже до цього часу вона не мала нікого, крім мами, яку бачила не часто, і няні, яка заміняла їй матір. А тут – брати, сестра, племінники, племінниці і т. д. Не всі родичі раді зустрічі з нею, але поступово Ніна завоює їх серця, адже вони так схожі на батька.

«Треба багато мужності, щоб долучитися до зруйнованої родини, але інколи ти і є клеєм, що все це збирає докупи»

В особистому житті Ніни теж відбуваються значні зміни. Вона закохалась в суперника по грі – Тома, який виявився хорошим хлопцем . «Бути з тобою так само добре, як і бути самій» – ці слова нарешті вимовила дівчина.

Ніні доведеться вийти зі свого звичного затишного кокону у нове життя – познайомитися з родичами. знайти кохану людину і дізнатися, що ж заповів їй тато.

Дуже мила і приємна історія для затишного вечора, в якій можна пізнати себе в деяких моментах.

Я пізнала…