Сьогодні в рубриці «Бібліотека рекомендує», бібліотекар бібліотеки-філії №3 Олена Рудич радить прочитати книгу Майї Леонард «Хлопчик-жук» – це захоплива детективна історія про тринадцятирічного хлопчика на ім’я Даркус, який самотужки розслідує таємниче зникнення свого батька, вченого Бартолом’ю Каттла з Музею природознавства. Головний герой, котрий спочатку опиняється зовсім на самоті зі своїми проблемами, згодом знаходить справжніх друзів і побратимів. Злі сили в цій книзі представляє божевільна вчена Лукреція Каттер, яка робить жахливі генетичні експерименти над жуками і яка, виявляється й викрала батька Даркуса.

Саме віддана любов до батька та бажання врятувати жуків спонукають Даркуса та його друзів ризикувати, поринаючи в небезпечні пригоди.

Твір порушує багато проблем, актуальних для сучасних підлітків: взаємини з батьками, справжня дружба,боулінг у школі, довкілля та його збереження.

Сюжет книги дуже інтригуючий, тримає в напрузі читача до останньої сторінки, та й навіть опісля. Адже закінчення все одно обіцяє продовження.