Сьогодні в рубриці #БібліотекаРекомендує співробітники бібліотеки-філії №8 радять книгу Мирослава Дочинця «Напутні дари – для дітвори від карпатського мудреця Андрія Ворона».

Мирослав Дочинець – сучасний український письменник, журналіст, видавець, володар Шевченківської премії. Книгами автора зачитуються багато людей різного віку. Він працює в філософсько-психологічному напрямку. Книги Мирослава Дочинця стають бестселерами не тільки в Україні, але й за кордоном. Письменник вміє показати читачеві живу людську душу у всій її красі та щирості. Книги автора можуть зачепити за живе будь-якого читача, тому що в героях творів вони впізнають самих себе.

Книги Мирослава Дочинця «Вічник», «Криничар», «Лад», «Синій зошит», «Мафтей», «Многії літа. Благії літа», «Напутні дари для дітвори», «Розрада гора», «Книга подиху», «Хліб і шоколад», «Лис» перекладені польською, угорською, болгарською, англійською, італійською і японською мовами.

Книга “Напутні дари – для дітвори від карпатського мудреця Андрія Ворона” розрахована на дітей молодшого та середнього шкільного віку. В книзі зібрані одкровення старця Андрія Ворона про те, як треба жити, які цінності мати. Він дуже любив дітей, радо спілкувався з ними. Навіть радив дорослим: «Коли не можете прийняти якесь важливе рішення, прислухайтеся до дитини…». В цій книзі розкривається світ чарівної живої природи, унікальний людський досвід. Вона вчить краще розуміти природу, прилучає до звичаїв і традицій нашого народу. Розповідає про захоплюючі пригоди і цікаві відкриття. Читати книгу “Напутні дари – для дітвори від карпатського мудреця Андрія Ворона” приємно і корисно. Читаєш і розмірковуєш. Бо кожен із рядків цієї книжки цінний у своїй мудрості. А ще більше загадкового ховається між рядками.

Цікавий факт: у сучасному світі нераціонального використання природних ресурсів усі книги Мирослава Дочинця та його видавництва друкують на папері із соломи, який виготовляють за спеціальною технологією. Тож ці еко-книги – це не лише модний тренд, а й свідчення бережливого і відповідального ставлення до природи, втілення життєвої філософії автора «людина – це складова природи».

Тож пропонуємо ознайомитися з творчістю Мирослава Дочинця і дорослим, і дітям.