До читального залу центральної бібліотеки імені М. М. Коцюбинського надійшли газети за 20 травня.

Газета «Деснянка» розповідає про те, що на Чернігівщині проводять навчальні збори резервістів, у Смичині шкільний завгосп разом з однодумцями будує церкву, а однією з найбільш сенсаційних подій стало викриття «реабілітаційного центру» в спальному районі Чернігова, де примусово тримали за ґратами два десятки людей віком від 18 до 50-ти років. До такого центру міг потрапити будь хто, адже достатньо було вказати пальцем на людину й заплатити гроші: 2500 гривень за «послугу» та по 8 тисяч кожного місяця за утримання.

У «ГАРТ» корисною буде стаття про те, як уникнути надмірних витрат на газ і та новий тариф від ТОВ «Чернігівгаз збут», що має назву «Твій газ рівномірний платіж». Діна Сапон поділилась рецептом смачного та корисного льодяника, який можна приготувати в домашніх умовах. А Марія Ісаченко вводить у курс подій в смт Сосниці: нарешті громаді вдалося відвоювати санаторій.

Газета «Семь Дней» також торкнулася «газової» теми: самовільна заміна котла є протизаконною, тож у статті розповідається як провести реконструкцію законно. Ярослав Куц, начальник управління ЖКХ, відповів на запитання читачів, які надходили до редакції, стосовно ремонту скверу, а Владислав Атрощенко розповідає про питання, які були обговорені разом з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем під час відвідин Чернігова. Для любителів гарячої ванни буде корисною стаття «Гаряча ванна – шкідливо чи корисно?», де рекомендації надає головний лікар Центру вертебрології реабілітації «Авангард Мед» Олексій Казаков.

«Чернігівщина» говорить про стадіон, який будуть ремонтувати в Носівці, та про врятованого від загибелі лосенятка в Козелецькому районі. Позитивною є новина про село Іржавець. Там запровадили соціальний проєкт, завдяки якому селяни зможуть отримувати безкоштовно машину дров. Хто може отримувати таку допомогу та за яких умов – читайте у випуску газети.

У «Деснянській Правді» цього тижня говорили про те, як виживає бізнес в умовах пандемії, про відкриття нової книгарні у Чернігові «Моя книжкова полиця», а також про те, що для очищення річки Стрижень випустять у воду 300 кг риби. Для батьків, чиї діти у вересні підуть до школи, корисною є стаття про зміну системи дитячого харчування у закладах освіти. Уже склали перелік продуктів, яких має стати менше або більше, та які рекомендації надає МОЗ. Про ці та інші події з життя Чернігівщини ви можете дізнатися в читальному залі бібліотеки імені М. М. Коцюбинського.

Підготувала Примоченко Анастасія, бібліограф бібліотеки імені М. М. Коцюбинського