Як не втратити себе у труднощах буденного життя ? Відповідь на це запитання дає київська письменниця Оксана Щирба у своїх книгах. Авторка збірки оповідань і новел «Стежка в долонях» та гостросюжетного соціально – психологічного роману «Ілюзії великого міста», Оксана Щирба презентувала у Чернігівській центральній міській бібліотеці імені М.Коцюбинського свою нову книгу “Падаючи вгору”. Книга написана для тих людей, які борються із перешкодами до реалізації своєї мрії і мають бажання віднайти самого себе та не втратити основні цінності життя, як любов до ближнього та спілкування із рідними. Натхненна розповідь авторки про її шлях у літературу, про життєві історії, які лягли в основу творів, викликали неабиякий інтерес слухацької аудиторії та спонукали до обговорення.

«Літературна творчість для мене є дуже важливою складовою мого життя. Також безмежно люблю подорожувати, а  у спілкуванні із людьми наповнююсь позитивною енергією. Тому вирішила поєднати ці чинники і провести навесні тур по обласним центрам країни, який отримав підтримку міських рад.  Першим містом вибрали Чернігів. «Провівши зустріч із читачами в міський бібліотеці ім. М. Коцюбинського зрозуміла: Чернігів має бути культурною столицею України» – зауважила Оксана Щирба.

Пані Оксана відверто відповіла на чимало непростих запитань, поділилася своїми рецептами знаходження гармонії, щастя, натхнення жити й творити та подарувала читачам бібліотеки свої книги.

 «Вдячна читацька аудиторія і гостинне місто – найкращий подарунок для мене, як до авторки. Чудова атмосфера під час заходу у Чернігові та багато цікавих, глибоких запитань від читачів підбадьорили мене, і час проведений у живому спілкуванні дуже швидко промайнув, але залишиться  цей чудовий творчій вечір у моїх спогадах. Я – щаслива. Безмежна вдячність за організацію та підтримку відомому українському біатлоністу, чемпіону світу та призеру міжнародних турнірів,  начальникові управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрію Дериземлі та директорці міської бібліотеки Людмилі Зіневич» – поділилася враженнями наприкінці Оксана Щирба.

Захід пройшов за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.