Редьярд Кіплінг «Чому і як? Такі собі казочки»

Ім’я Редьярда Кіплінга добре відомо у багатьох країнах світу. Його книжки стали улюбленими для кількох поколінь маленьких читачів. Письменник вмів поєднати казкові сюжети з цікавими відомостями з життя тварин.

У своїх книжках він веде діалог з читачем, спілкується з ним, дає слушні поради та робить це не нав’язливо, а легко, з гумором. Чудові казки про допитливе слоненя та гонорову кішку, про горбатого верблюда та колючого дикообраза запам’ятаються дітям надовго. Дуже дотепно вплетені у казки міфи та притчі, що додають казкам пізнавального характеру,це дуже важливо діткам.

Книжка має новий оригінальний переклад і нові вдалі  та повні іронії малюнки Валерія Харченка.

Ольга Купріян «Боброго ранку»

Жила собі під великою старою вербою родина бобрів. Була вона немаленькою, усього восьмеро – дід з бабою, їхні діти, а ще молода подружня пара з малим бобреням, жіночої статі, яку всі звали Мартуся. І ось родина дізнається,що в них буде поповнення, тож необхідно шукати нове житло. Така непроста життєва ситуація, все як у людей. На Мартусю очікують пригоди, бо вона повинна опанувати нові правила спілкування, шукати спільну мову з новими друзями та ще багато чого, що потрібно саме бобрам.

А ви що знаєте про життя бобрів? Думаємо, що небагато, саме тому обов’язково прочитайте книжечку «Боброго ранку», вона допоможе вам зрозуміти багато речей, які вам знадобляться у житті. 

Софі Кінселла «Мама-фея і я»

Мабуть всі б хотіли мати матусю-фею, яка здатна створювати справжні дива. У Еллі, героїні книжки, саме така матуся. Вона має компупаличку, яка допомагає їй у створенні див. Та дива створювати – це важка праця, не завжди вони виходять,тож потрібно наполегливо працювати. А коли це необхідно, на допомогу матусі приходить її донечка Елла. Тоді все вдається. Вона точно знає що чари потрібні не завжди, важливіше мати розум та руки. Весела книжечка для сучасних дітей. Скористайся нагодою та прочитай, дізнаєшся, чи всі мами феї.

Рус Лагеркранц та Ева Еріксон «Яка ж я була щаслива»

Варто дізнатися, як це кльово – бути щасливою. Дівчинка Даня – щаслива, така щаслива, що могла б написати про це цілу книжку. Вона вже почала її писати. Прикро, та навіть у дуже щасливих людей бувають нещасливі миті. Раптом на Даню звалюється біда,та й ще яка! Та вона не хоче загадувати про жахливі сторінки свого життя, дівчинка дуже хоче закінчити свою книжку під назвою «Яка ж я була щаслива». Вона зрозуміла, що важливо цінувати все, що маєш.

Добра та зворушлива історія залишить слід у пам’яті. Почитайте не пожалкуєте!

Сашко Дерманський «Вікусині історії»

Книжки Сашка Дерманського люблять дорослі та діти. Знає він якийсь секрет. Кожна його історія пронизана щирістю та добротою. А ще його книжки найдивовижні, веселі та цікаві. Вони про тебе, про те, що ти любиш, про тих кого ти любиш.Вікуся дуже любила, коли їй татко розповідав різні історії, та одного разу вона набурмосилася, бо їй набридли всі татусеві історії. Вона поставила татку умову, які історії вона буде слухати. Татко теж поставив умову. Врешті решт вони домовилися. Як їм це вдалося та про що став розповідати Вікусі її татко, ви дізнаєтесь з нової книжки Сашка Дерманського. Історії цікаві та душевні, про тих кого любиш більше за все.

Маргарита Бордонос.