Архітектура – це наука й мистецтво проєктування, спорудження та художнього оздоблення будівель, і, власне, система будівельних споруд. Вона є втіленням культурних процесів, несе послання певних історичних періодів.

Якщо ви закохані в архітектуру й хотіли б краще розумітися на ній, Чернігівська міська бібліотека імені М.М. Коцюбинського запрошує на зустріч-прогулянку з архітекторами на тему «Чернігів: призма відбудови».

Гості зустрічі:

Денис Павлишинець – архітектор, будівельник, конструктор, сертифікований інженер-проектувальник, співзасновник архітектурної фірми, учасник громадських проєктів. Випускник НУ “Львівська Політехніка”, факультет «Промислове та цивільне будівництво».

Андрій Луца – архітектор, містобудівельник, член містобудівної ради м. Мукачево, СЕО архітектурної майстерні, громадський активіст, учасник громадських та волонтерських проєктів. Випускник факультету містобудування НУ «Львівська Політехніка».

На зустрічі учасники:

  • спільно з архітекторами аналізуватимуть місто з точки зору урбаністики, а також з перспективи відбудови зруйнованого та пошкодженого;
  • довідаються, що таке архітектура, з чого вона складається, які процеси відбуваються від ідеї до закінченої будівлі;
  • довідаються про актуальність професії архітектора.

Місце зустрічі:

10 січня о 15:00 Чернігівська міська бібліотека імені М.М. Коцюбинського (м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 22).

Щоб стати учасником зустрічі-прогулянки з архітекторами, просимо заповнити реєстраційну форму (https://bit.ly/3GmWtGa) .

Захід проходить в межах проєкту «Економічний RestART», організатором якого є ВГО Українська бібліотечна асоціація за партнерства агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks.