Чернігівська міська бібліотека ім. М. Коцюбинського, що перетворюється на ресурсний центр для креативних підприємців та молоді, запрошує долучитися до ідеатону – креативної сесії з розробки ідей.

Спільно із професійними дизайнерами зі Львову учасники ідеатону шукатимуть вдалі рішення та ідеї, які дадуть змогу зробити простір бібліотеки ментально привабливим та ресурсно корисним для креативних підприємців і молоді.

Під час ідеатону учасники також обговорять, яке обладнання та ресурси мають бути в бібліотеці, аби це сприяло розвитку креативного бізнесу та генеруванню нових ідей.

Запрошуємо на ідеатон дизайнерів, архітекторів, підприємців, креативних людей та містян, що вболівають за розвиток власного міста.

Експерти заходу – дизайнери Тарас Пастущук і Марта Буряк.

Тарас Пастущук – мультидисциплінарний дизайнер з понад 8-річним досвідом роботи. Займається дизайном, UX-дослідженнями, партисипативними практиками.

Марта Буряк – архітекторка, урбаністка, інтер’єрна та предметна дизайнерка. Використовує дослідницькі підходи та партисипативні практики в процесі створення дизайну продуктів та просторів.

Програма ідеатону:

  • Дослідження та аналіз: аналіз сучасного стану бібліотеки та запитів її користувачів
  • Ідеація: генерування ідей
  • Прототипування: прототипування ідей, скетчинг
  • Презентація напрацювань

Ідеатон відбуватиметься в оффлайн-форматі 31 січня 2023 р. о 13:00 в Чернігівській міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського (м. Чернігів, вул. Княжа, 22)

Щоб стати учасником ідеатону, просимо заповнити реєстраційну форму (https://bit.ly/3H6LHnQ).

Долучайтеся до ідеатону й станьте автором ідеї з удосконалення простору улюбленої бібліотеки!

Захід проходитиме в межах проєкту «Економічний RestART», організатором якого є ВГО Українська бібліотечна асоціація за партнерства агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks.

В межах проєкту бібліотека вже провела ряд зустрічей із цікавими лекторами у сфері креативних індустрій, а також отримала нову сучасну літературу в цій галузі.