Ілюстрації в книзі – це надзвичайний світ, який захоплює та надихає, доповнює та розширює оповідь. Кожна його деталь має значення, наповнена сенсом, а часом і глибинним символізмом.

Якщо ви прагнете довідатися більше про ілюстрування та книговидавництво, запрошуємо до Чернігівської міської бібліотеки імені М.М. Коцюбинського на зустріч «Як це – обрати книжкову ілюстрацію своєю професією».

Гостя зустрічі – Богдана Давидюк – художниця й ілюстраторка. Практикує стрітарт та стінописи. Працює з візуальною книжкою, «мікрокоміксами», плакатом. Має досвід співпраці з видавництвами: «Вавилонська бібліотека», ВСЛ, «Свічадо», «П’яний корабель», «Комора», «Комубук» та інші.

Окрім того, Богдана співацює з музеєм народної архітектури ім. Климентія Шептицького (Шевченківський гай) та іншими муніципальними інституціями та фестивалями.

Під час зустрічі з Богданою Давидюк ви довідаєтеся про:

  • Книгу як цілісний об’єкт, хто і що стоїть за її створенням.
  • Досвід роботи Богдани з книгою: від дитячих проєктів до дорослої класики.
  • Спосіб роботи ілюстраторки з текстом. Специфіку підходу.
  • Книговидавництво в Україні, специфіку професії книжкового ілюстратора.
  • Присутність війни у сфері ілюстрації.

Зустріч відбуватиметься оффлайн 30 січня 2023 р. о 13:00 в Чернігівській міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського (м. Чернігів, вул. Княжа, 22).

Тобто ви зможете прийти в бібліотеку, а також приєднатись через платформу ZOOM.

Щоб стати учасником зустрічі з Богданою Давидюк, просимо заповнити реєстраційну форму (https://bit.ly/3JaPVxx).

Посилання на онлайн-зустріч отримають лише зареєстровані учасники.

Захід проходитиме в межах проєкту «Економічний RestART», організатором якого є ВГО Українська бібліотечна асоціація за партнерства агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks.

В межах проєкту бібліотека вже провела низку зустрічей із цікавими лекторами у сфері креативних індустрій, а також отримала нову сучасну літературу в цій галузі.