В рубриці #БібліотекаРекомендує співробітники бібліотеки-філії № 8 радять книгу Юрія Нікітінського

«Життя та зазвичайні пригоди Тамарочки Павлівни».

Юрій Нікітінський – журналіст, «дитячий письменник із дорослим обличчям». Він пише з іронією і не дуже любить мандрувати вигаданими світами, дія його творів відбувається «тут» і «тепер», герої – сучасні дітлахи. Його тексти читають і люблять діти різного віку – від малечі до підлітків.

Слова автора: «Пишу так, щоб самому було цікаво».

Книга «Життя та зазвичайні пригоди Тамарочки Павлівни» це захоплююча розповідь про «зазвичайні» пригоди вчительки літератури Тамарочки Павлівни та її учнів. Історії написані, аби розважити дітей цікавою і веселою книгою, навчити їх розуміти гумор і отримувати з нього корисне. Вони покликані показати дітям, що читання — це цікаве і веселе заняття, а також показати в гумористичній формі, що вчителі — це звичайні люди з властивими всім проблемами, недоліками і слабкостями.

А ви колись бачили вчительку, яка бігає по дахах гаражів і бере участь у тарганячих перегонах? Скоріше за все, ні. Тоді знайомтеся: Тамарочка Павлівна – найкраща училка на світі! З нею нудьгувати не доводиться!

Захоплююча та весела книжка, яка сподобається не тільки дітям, а і дорослим.

Книга прекрасно оформлена, з гарними ілюстраціями, написана чудовою українською мовою.

«Життя та зазвичайні пригоди Тамарочки Павлівни» обов’язково сподобається юним читачам, адже ця книга піднімає настрій.

На запитання: «Що взагалі потрібно, щоб дитина змалечку любила читання?», Юрій Нікітінський відповів: «Не лінуватися, а читати дітям змалечку. Читати, читати й читати. Хороші дитячі книжки».

Юрій Нікітінський також є автором таких книжок: «Будинок двірників», «Вовчик, який осідлав бомбу», «Страшенно-хуліганська книга» (у співавторстві з В.Кириченком), «Дивні пригоди (не)дивної вчительки», «Таємниця фальшивої монети», «Дівчатка, що закохані в мене», «Про Юлю і Юру», «І прийшли пінгвіни…», «В океані», «Апокаліпсис: 40 правил виживання» та інших.