Сьогодні в рубриці #БібліотекаРекомендує співробітники бібліотеки-філії № 8 радять прочитати збірку оповідань «Львів. Пані. Панянки».

Її авторки: Тетяна Белімова, Світлана Горбань, Ніка Нікалео, Анастасія Нікуліна, Уляна Дудок, Любов Долик, Наталка Ліщинська, Анна Хома, Наталя Лапіна та Олена Чернінька. Відомі талановиті сучасні українські письменниці.

У цій збірці міститься 10 чудових романтичних, добрих, інколи сумних, розповідей різних авторок про епізоди з життя 10 жінок, які різним чином були пов’язані зі Львовом і Галичиною періоду ХІХ – першої половини ХХ століття. Будучи відомими акторками, співачками, мисткинями, кожна з них залишалася в душі звичайною жінкою, яка прагнула бути коханою та щасливою. Про це мріяла зірка українського театру ХІХ століття Марія Заньковецька, закохана у Миколу Садовського. Ніжністю дихали листи Соломії Крушельницької до Володимира Лісницького. А легендарна воячка Олена Степанів йшла в бій, окрилена безмежним коханням до свого Романа.

Цитата зі збірки:

«Минуле, трагічне, важке, однак по вінця наповнене й успіхами, боротьбою, подоланими труднощами, важливими перемогами, може стати стимулом для побудови щасливого життя людей у котрих є майже все».

Особливістю цієї книги є те, що увесь текст надрукований червоним кольором, така оригінальна дизайнерська концепція дещо незвична.

«Львів. Пані. Панянки» – це четверта збірка оповідань про Львів від «Клубу Сімейного Дозвілля». Після прочитання цієї книги дуже захотілося прочитати і інші збірки: «Львів. Вишні. Дощі», «Львів. Спогади. Кохання», «Львів. Кава. Любов», «Львів. Шоколад. Кам’яниці». Ці збірки – найкращий подарунок для жінок. Читайте і надихайтеся!