Книга французької письменниці Дельфін де Віган “На реальних подіях” – це інтригуючий та динамічний трилер.

Авторка назвала головну героїню своїм іменем – Дельфін. Вона письменниця, презентує свою надзвичайно успішну книгу, подорожує з презентаціями. Думка про написання нової книги навіює на неї тривогу та дискомфорт. Аж тут з’являється Л. – жінка, що швидко стала найближчою подругою головної героїні. Власне, саме з цього й починається найцікавіше. Л. поволі й упевнено стає людиною, котрій можна розповісти все. Вона підтримує головну героїню та мотивує її до написання своїх творів, які базуються на реальних подіях. Дуже швидко загадкова Л. починає копіювати все що властиво Дельфін: поведінку, одяг, манеру розмовляти. Неочікувано починає відповідати на пошту Дельфін та видає себе за її на письменницький конференції. Хто вона, найближча подруга чи просто копія?

У книзі дуже гарно описаний процес творення: як письменник обирає тему, де він бере ідеї, наскільки вносить власні переживання та досвід у своїх головних героїв. Саме ці та інші дискусійні теми додають цінності сюжету.

Книга залишає післясмак таємниці та багато запитань. Завершення дивне та цілком відкрите. Стиль оповіді легкий, переклад бездоганний, оформлення, зроблене видавництвом VIVAT, влучне та відразу привертає увагу.

Рекомендуємо абсолютно всім, а особливо любителям трилерів !

Бібліотека-філія № 8