Сьогодні в рубриці #БібліотекаРекомендує провідний бібліотекар Надія Шкурко #Бібліотека_філія_Сім радить прочитати міжнародний бестселер «Запит на дружбу» Лори Маршалл.

Лора Маршалл популярна британська письменниця. Її романи неодноразово потрапляли до коротких списків престижних міжнародних премій. Її історії — це квінтесенція динамічних сюжетних поворотів, характерних персонажів та несподіваних таємниць.

Психологічний трилер, який не може не зачепити за живе. Для підлітків ця книга буде цікава не лише як «трилер» і пошуки відповідей, але і як підручник про те, як поводити себе достойно або до чого можуть призвести «танці під чужу дудку».

Луїза вже давно доросла жінка у якої син і хороша робота. За спиною шлюб і таємниці, що тягнуться крізь роки. Це почалося ще в школі. До класу Луїзи пришла загадкова й потайна Марія. Між дівчатами виникла приязнь, і вони стали подругами. Бути кращою подругою найпопулярнішої дівчини в школі та проводити час в компанії таких же популярних хлопців, багато для неї важило і вимагало великих жертв, які коштували дружби з іншими дівчатами і навіть їх цькування. Саме такий випадок привів до трагедії.

Що зробила симпатична новенька дівчинка нудним підліткам?

Те, що зникло назавжди, померло разом з Марією… І через багато років таки аукнеться, коли Луїза отримує сповіщення: Марія Вестон хоче стати вашим другом на Facebook. Але цього не може бути. Бо Марія померла більш ніж чверть століття тому. Давно забуті жахіття та старанно приховані секрети. І та ніч у далекому минулому, що назавжди пов’язала двох дівчат моторошною таємницею. Про що хотілося б ніколи не згадувати Луїзі? Ви дізнаєтесь прочитавши роман. Це історія, яка лишає дивний післясмак з переживанням і надією.