Сьогодні в рубриці #БібліотекаРекомендує бібліотекар відділу соціокультурної діяльності ЦБ ім.М.Коцюбинського Катерина Дмитренко рекомендує прочитати книгу «Закоханий привид» Марка Леві. Марк Леві – один із найбільш знаменитих французьких письменників, автор відомих романів: «Така, як ти», «Викрадач тіней», «А якщо це правда?», «Усе, що не було сказано».

Книги Марка Леві – це історії про любов, яка все перемагає, не підкорюється ні часу, ні смерті. У всіх романах письменника порушується тема любові, але відрізняються обставини, на тлі яких розвиваються почуття героїв. Любов додає життю мету й сенс.

Роман «Закоханий привид» перекладено 49 мовами світу. У творі перетинається і фантастика, і реалізм, що ще більше захоплює. На головного героя чекають курйозні ситуації. Це легкий роман про кохання, про те, наскільки люди прагнуть щастя.

Автор порушує проблему, чи можна після смерті здобути вічне щастя. Не кожному випадає нагода виправити свої помилки чи здійснити мрію при житті. Батько головного героя завжди вчиняв правильно, тому не міг покинути свою сім’ю і бути із жінкою, яку кохав усе життя. Незважаючи на величезну відстань, закохані 20 років листувалися. Ці листи наповнені теплом та любов’ю.

Тома, головний герой роману, одного разу побачив привид батька і вирішив, що збожеволів. У привида є прохання: віднайти спокій по той бік життя. Для цього Тома має викрасти прах коханої батька, щоб поєднати їх назавжди.

Чи можливо заради рідних людей зробити все? Навіть те, що здається нездійсненним.

#ЧитайДосягай