Під час ІІІ літературного фестивалю «Покровська толока», який традиційно відбувся 14 жовтня, Центральна бібліотека для дітей ім. О.П. Довженка придбала книги відомої української письменниці Лариси Ніцой. Тож наші книжкові полички поповнились цікавими виданнями і вже чекають на перших читачів.

У родині собак, тата Лабра й мами Дори, народилось цуценя Лабрик, що швидко зростав і був дуже спритним. Якось Лабрик вирішив, що його мова, якою розмовляють песики, – груба. Тож він захотів розмовляти лагідно, як киці, а ще поводитись як кури та вівці. Що з цього вийшло – читайте у книжці «Навіщо песикові гавкати?».

Цю книжку варто читати в сімейному колі, адже насправді казка про ідентичність кожного. Після прочитання буде про що поговорити у родинному колі.

«Сильні – це не ті, хто нападає, а той, хто вміє дати відсіч!» – головна ідея патріотичної казки «Незламні мураші» для дітей 6-8 років про мурашиний народ, на який зненацька напали войовничі сусіди і зруйнували їхній дім. Книжка є чудовим прикладом для патріотичного виховання, під час читання дитина дізнається про національно-визвольну боротьбу нашого народу.

«Казка про славного Орленка» – книжка складається з двох частин: казки для маленьких та нарису для дорослих. Перша частина присвячена боротьбі нашого народу за свою незалежність, головним героєм якого є парубок Орленко, в образі якого можна впізнати національного лідера – Вячеслава Чорновола. Друга частина знайомить старших читачів з маловідомими фактами біографії національного лідера. Формат книжки – своєрідний, а зміст надзвичайно цінний для молодого покоління