Сьогодні в рубриці #БібліотекаРекомендує бібліотекар сектору соціокультурної діяльності ЦБ ім.М.Коцюбинського Катерина Дмитренко рекомендує прочитати книгу сучасного американського письменника, автора всесвітніх бестселерів Ніколаса Спаркса «Записник». Його романи перекладені багатьма мовами світу. Серед найвідоміших: «Записник», «Любий Джоне», «Тиха гавань», «Найкраще в мені», «Пам’ятна прогулянка» та інші. Ці книги допомагають нам поринути у світ справжнього кохання, складних людських доль.

«Записник» – це зворушлива історія двох закоханих людей, які пронесли свої почуття крізь усе життя. Ніщо не змогло стримати їхнього кохання: ні походження, ні Друга світова війна, ні успішний наречений.

Дуже вдалою є задумка автора зі щоденником. Уже на початку твору літній чоловік читає жінці записник з історією кохання, яка не залишає її байдужою. Вона не впізнає цих героїв, але починає переживати разом з ними. А, можливо, просто не пам’ятає? Вона не знає того чоловіка, який постійно хоче бути з нею, тримати її за руку, хоча для цього він докладає чималих зусиль. Інколи вона все згадує, інколи лякається. Але чоловік ніколи її не покидає.

Ніколас Спаркс майстерно описує почуття героїв. Під час читання відчуваєш цілу гаму емоцій: щире переживання, захоплення, радість, смуток, біль. Ця історія змушує нас повірити в силу справжнього кохання, здатного подолати усі перепони на своєму шляху. Для нього немає нічого неможливого.

#ЧитайДосягай