Сьогодні в рубриці #БібліотекаРекомендує бібліотекар сектору соціокультурної діяльності ЦБ ім.М.Коцюбинського Катерина Дмитренко рекомендує прочитати книгу англійського письменника-фантаста, автора численних романів, графічних новел, коміксів та кіносценаріїв Ніла Ґеймана «Кораліна». Ніл Ґейман – автор відомих романів: «Зоряний пил», «Американські боги», «Книга кладовища», «Небудь-де». Кожен твір – це надзвичайно захоплива історія.

Книга «Кораліна» розрахована для дітей середнього шкільного віку, але цікавою вона буде і дорослим. Саме в ній порушуються проблеми батьків і дітей. Обґрунтовується важливість їхнього спілкування і взаєморозуміння. Автор через створення таємничого світу показує, наскільки дітям важливо бути потрібними.

Кораліна Джонс – юна допитлива дитина, яка любить досліджувати навколишній світ. Вона не розуміє своїх батьків, які завжди зайняті роботою і часто (а інколи завжди) не знаходять часу для доньки. Матір і батько люблять свою дочку, але вона цього не відчуває. Одного разу Кораліна знаходить двері з цегляним муром, який інколи зникає. Коли вона проходить через коридор, опиняється у такому ж самому місці, як і її будинок. Тут живуть її «інші» батьки: вони щасливі й завжди підтримують Кораліну. Нарешті дівчина відчуває, що вона потрібна. Але існує відмінність: у цих батьків замість очей ґудзики. Напередодні знайомі дівчинки попереджали Кораліну не заходити у ті двері, тому що на неї там чекає небезпека.

Які ж таємниці ховаються за дверима із цегляним муром? Та чи зможе Кораліна звідти вибратись? Читайте у книзі.

#ЧитайДосягай