Оксана Демченко «Брехливе мишеня»

Добра та щира історія про мишенятка Піка, який мав погану звичку брехати. Він вигадував різні історії, фантазував, та не думав, що обманює своїх рідних. Прикра ситуація, що сталася з Піком, допомогла йому зрозуміти, що він втратив довіру та її потрібно повертати. Він довго розмірковував над словами матусі, яка порадила йому знайти свою мрію та прикласти зусилля, щоб її досягти. Що йому допомогло стати розумним та працьовитим, ви дізнаєтесь, коли разом з дітьми прочитаєте цю гарну книжку. Гарні, яскраві малюнки сподобаються вашій дитинці та додадуть гарних емоцій від читання. 

Тан Сулань «Історії про Незграбного Вовчика»

Батьки при народженні дали маленькому вовчику дивне ім’я Незграбний Вовчик. Його очікують неймовірні пригоди. Маленькі читачі будуть переживати за кожний його крок та вчинок, бо він добрий, але трохи вайлуватий. Незграбний Вовчик намагається все старанно робити та не завжди йому це вдається, бо не вистачає в нього знань та виховання. Він мріє знайти друзів та пізнати світ, втім поруч багато тих, хто хоче обдурити наївного героя. Та Незграбний Вовчик знаходить вихід з будь-якої ситуації, а допомагають йому справжні друзі, які опиняються поруч. Смішні та веселі пригоди Незграбного Вовчика сподобаються дітлахам, багато хто в його поведінці впізнає себе. Повчальні історії допоможуть діткам вірити власним відчуттям і йти до своєї мети, незважаючи на перепони. 

Зірка Мензатюк «Чарівні слова»

Казочка відомої письменниці Зірки Мензатюк присвячена рідній мові. Діткам легше опанувати мову та її правопис, якщо зробити це у такий гарний казковий спосіб. Пригоди з м’яким знаком, хто такі префікси та суфікси, про бешкетливі слова, глухі, дзвінки та шиплячі звуки та ще багато чого цікавого діти дізнаються з цієї корисної та веселої книжки. Письменниця запросить дітлахів на справжній бал, де зберуться слова з інших мов. Дітям цікаво поринути дивний світ слів. Художник Корнелія Коляджин додала книжці казковості і діткам вона обов’язково сподобається.

Оксана Демченко «Країна замазурія»

Якщо ваша дитина не любить мити руки, чистити зуби, тікає від гребінця –– ця книжка допоможе подолати ці проблеми. Не потрібно бути карати та читати нотації. Почитайте чудову казку про кошеня, яке потрапляє до страшної та жахливої країни Замазурії. Чорнявчик, а саме так звуть вперте кошеня, опиняється в дивовижній країні, де живуть різні мікроби, один одного страшніше. Він там став маленьким, маленьким кошенятком. Мікроби його буцкали своїми щупальцями, щупальцями. Йому було дуже страшно, він злякався та зрозумів, що матуся була права, коли примушувала його бути охайним. Він став митися, відразу підріс, і перетворився на розумного та чистенького кошенятка. Мило та гребінець стали його найкращими друзями. Ось така історія,яка допоможе вашій дитині стати чистюлею.

Тетяна Винник «Добрик та його пригоди»

Жив собі песик, матусю він не пам’ятав, не було в нього доброго господаря, який би залишав для нього цукрову кісточку. Він був безпородним, втім дуже кмітливим та розумним песиком. Трохи заздрив домашнім цуцикам, які мали красиві та звучні імена, а в нього імені не було, він був просто Псом. Тваринка намагалася всім допомогти, вона мала добре та щире серце. Мрія песика здійснилася, він отримав власне ім’я, яке йому дуже личило – Добрик. Тепла та щира книжка Тетяни Винник допоможе вашим дітям зрозуміти, як важливо робити гарні справи та допомагати іншим.

Галина Вдовиченко «Ліга непарних шкарпеток»

Всі знають, що дуже часто шкарпетки гублять свою пару і залишаються наодинці. Розпаровані та непотрібні вони втрачають сенс свого існування. Та тільки не ті, що стали героями книжки Галини Вдовиченко «Ліга непарних шкарпеток». Виявляється, що ці невдахи можуть бути особливими та неповторними. Вони об’єднуються та стають щасливими. Весела з тонким гумором книжка з чудовими ілюстраціями Арсена Джанікяна сподобається не лише дітям, а й їх батькам. Книжка читається на одному подиху та залишає гарний після смак після її прочитання.

Маргарита Бордонос