Чернігівська центральна бібліотека імені М. М. Коцюбинського отримала періодику з новинами, які вже чекають на вас у нашому читальному залі.

Цього тижня «Деснянська правда» розповідає про гарний виступ українського гурту GO_A на Євробаченні, від якого тепер «шумить» увесь світ. Якщо не знаєте, куди поїхати влітку, то неймовірно цікавою буде стаття «Одеса – і перлина біля моря, і сучасне креативне місто із власним поглядом на життя». Людмила Пархоменко розповідає як відпочити в місті, що цікавого можна побачити та як «відчути на смак» гонористу Одесу. Оскільки навчальний рік для школярів завершується, то міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підсумував проблеми освіти через карантин, перспективи «дистанційки» наступної осені та психологічну допомогу учням.

Газета «Семь Дней» також торкнулася теми відпочинку влітку й розповідає як із Чернігова потрапити на море, яким транспортним засобом краще пересуватися та скільки це коштуватиме. Корисною буде стаття «Засмага – небезпека чи користь?»: як довго можна засмагати та що ви отримуєте разом із вітаміном D. Однією з головних тем цього тижня була відсутність гарячої води у різних районах Чернігова, тож у статті можна дізнатися причини такої проблеми та як було вирішено це питання.

«Деснянка» розповідає про відкриття у Новгород-Сіверській центральній лікарні імені І. Буяльського пологового відділення, яке одразу запрацювало й у перший день лікарі приймали пологи. Андрій Курданов розповідає про українського співака та артиста Івана Козловського та його подорожі Чернігівщиною. А наприкінці видання можете ознайомитися з життям  прогресивної та сильної жінки Христини Алчевської.

У газеті «ГАРТ» можете дізнатися, яка доля склалася з будівлями АТ «Хімтекстильмаш» та готелем «Слов’янський». Сенсаційною новиною є закриття школи в селі Ольшани Ічнянського району. Куди діти ходитимуть до школи та як планують вирішувати цю проблему читайте у виданні.

«Чернігівщина» розповідає про Менський зоопарк та як на нього вплинув карантин, а Дмитро Блауш навіть сфотографувався з левеням на руках. Віталій Назаренко розвідав про «схему» підприємства одного з ідеологів ринку землі: територія занедбана, однак фіксується, що орна.

Підготувала Примоченко Анастасія, бібліограф Чернігівської центральної бібліотеки імені М. М. Коцюбинського