Першого квітня в Центральній бібліотеці ім. М.М. Коцюбинського відбулася зустріч з відомим істориком, народним депутатом України Володимиром В’ятровичем та презентація його нової книги “Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну”.

Ця книга переважно складається із заміток, нарисів та дописів у соцмережах, які робив автор впродовж цього року війни. Ілюстрував книгу художник Нікіта Тітов.

На зустрічі говорили про війну, що триває вже понад століття, ситуацію в країні, особистий досвід автора перебування в лавах ТРО, його волонтерську діяльність тощо.

На зустріч завітав в.о. міського голови Олександр Ломако, який подякував Володимиру В’ятровичу за підтримку Чернігова і допомогу в подоланні інформаційної блокади в березні минулого року.

Володимир В’ятрович відповів на питання слухачів, підписав книжки усім, хто бажав та подарував бібліотеці книгу-альбом про Маріуполь Мирослава Кобилянського. Також бібліотека отримала примірники найновіших книжок Володимира В’ятровича, які скоро будуть доступні читачам.