Перша лекція в рамках проекту Restart вже цього тижня! Запрошуємо на зустріч з власницею Librarium Оксаною Саквою.

За даними соціальної мережі для ділового спілкування LinkedIn, маркетолог входить до списку десяти найпопулярніших сучасних професій. З кожним роком кількість вакансій у цьому напрямку зростатиме.

Якщо хочете довідатися про тонкощі однієї з найпопулярніших професій, запрошуємо на зустріч «Як розпочати карʼєру в маркетингу?». Гостя зустрічі – Оксана Саква – авторка та мама бренду проєкту Librarium (8 магазинів на території України), керівниця інтернет-магазину vv.ua.

Під час зустрічі Оксана розповість:

  • власну історію розвитку та етапи професійного зростання; де найкраще здобувати практичні знання з маркетингу;
  • чим на практиці займається маркетинг-менеджер, менеджер з реклами, трафік-менеджер, бренд-менеджер, SMM-менеджер, контент-менеджер, PR-менеджер, event-менеджер, business-аналітик;
  • про спеціалізацію в digital-marketing.

Зустріч відбудеться 21 грудня 2022 р. о 15.00 в Чернігівській міській бібліотеці ім. М. М. Коцюбинського (м. Чернігів, вул. Кирпоноса, 22).

Зустріч відбудеться в онлайн та оффлайн форматах, тобто ви можете фізично прйити в бібліотеку, або приєднатись на зустріч через платформу ZOOM.

Щоб стати учасником зустрічі з Оксаною Саква, просимо заповнити реєстраційну форму (https://bit.ly/3FFjns8) .

Зустріч проводиться в межах проєкту «Економічний RestART», організатором якого є ВГО Українська бібліотечна асоціація за партнерства агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks.