Ви – творча людина, любите експериментувати та рефлексувати. Мрієте створити власний журнал чи книгу. Маєте таку нагоду. В Чернігівській міській бібліотеці імені М.М. Коцюбинського проходитиме воркшоп зі створення самвидавного «журналу» про місто та себе у ньому – VDOMA.

Проводитиме його художниця та ілюстраторка Богдана Давидюк. Богдана практикує стрітарт та стінописи. Працює з візуальною книжкою, «мікрокоміксами», плакатом. Має досвід роботи з видавництвами: «Вавилонська бібліотека», ВСЛ, «Свічадо», «П’яний корабель», «Комора», «Комубук» та інші. Окрім того, Богдана співацює з музеєм народної архітектури ім. Климентія Шептицького (Шевченківський гай) та іншими муніципальними інституціями та фестивалями.

Для створення самвидавного «журналу» потрібно принести власне фото в місті (якщо знайдеться дитяча світлина, буде добре), старі листівки, журнали, оголошення.

Воркшоп відбудеться 30 січня 2023 р. о 15:00 в Чернігівській міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського (м. Чернігів, вул. Княжа, 22).

Для участі у воркшопі просимо заповнити реєстраційну форму (https://bit.ly/3XT6Toc). Покваптеся, кількість місць обмежена.

Захід проходитиме в межах проєкту «Економічний RestART», організатором якого є ВГО Українська бібліотечна асоціація за партнерства агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks.

В межах проєкту бібліотека вже провела низку зустрічей із цікавими лекторами у сфері креативних індустрій, а також отримала нову сучасну літературу в цій галузі.