Дитяча бібліотека-філія № 1 Чернігівської міської ЦБС перетворилася на сучасний культурний центр для змістовного дозвілля дітей з мікрорайону Лісковиця та їхніх батьків.

Облаштування бібліотеки за вимогами часу стало можливим завдяки фінансовій допомозі депутата міської ради Ігоря Леонідовича Желдака. Він завжди підтримував діяльність бібліотеки та допомагав її працівникам. За  його участі змінили зовнішній вигляд будівлі: побудували паркан, зробили перед бібліотекою новий ганок, облаштували бібліотечний дворик, на всіх вікнах встановили грати.

Переобладнали й саме приміщення бібліотеки:  частково зробили ремонт, побудували новий санвузол. Також за сприяння пана Желдака придбали нові меблі: кафедри для обслуговування користувачів, книжкові шафи, бібліотечні столи та стільці. Завдяки зусиллям депутата бібліотека змінилася – стала сучасним культурним закладом.

Сучасні дітлахи не уявляють своє життя без комп’ютерних технологій. Тому для користувачів бібліотеки придбали декілька компютерів, в тому числі й комп’ютер нового покоління та комплект «Oculus» для окулярів віртуальної  реальності. Зараз співробітники працюють над тим, аби придбати в бібліотеку відеотеку і вдячні за допомогу в цьому питанні.

«Ми розуміємо важливість взаємної співпраці бібліотеки та депутата Ігоря Леонідовича Желдака для наших користувачів та жителів Лісковиці, яких ми обслуговуємо. Ми щиро вдячні за допомогу і впевнені, що наш депутат – найкращий», –зазначила завідувачка бібліотеки-філії № 1 Раїса Сусло.